ضربه تراپی | Tapping

  زمان واقعی ” شرف شمس ” چیست ؟

  کتایون بناساز
  ۱۸ فروردین ۱۳۹۴
  • ۲iitjkz

   شرف المشس ” چیست و زمان واقعی آن کدام است ؟
   زمان واقعی ” شرف الشمس ” از ۱۹ فروردین تغییر کرده است !
   سال ها پیش هنگامی که من در زمینه ی ” علوم ماورایی ” تحقیقات و نتایج آن را در نشریه ای منتشر می کردم ، روزی آقایی تلفنی تماس گرفت که پس از معرفی خود ش ، دانستم که محقق و مولف یکی از معتبرترین کتاب هایی است که تا کنون در این زمینه منتشر شده است . نام کتاب او ” کله سر ” و نویسنده ی آن دوست محترمم ، ” ارسلان کشوری ” است .او در تماس تلفنی که با من داشت اولا یک جلد از کتابش را برایم به عنوان هدیه ارسال کرد و ثانیا ( بدون این که من تقاضایی کرده باشم ) اجازه داد تا از مطالب کتابش ( حتی بدون ذکر نام نویسنده و منبع ! ) در مقالاتم استفاده کنم .
   چیزی که در گفته ها و نوشته های آقای کشوری نظرم را جلب کرد ” تغییر ” یافتن زمان ” شرف الشمس ” است ! هر ساله رسم بر این است هنگامی که طبق تقویم نجومی ، خورشید ( شمس ) در موقعیت ” شرف ” خود قرار می گیرد ، این ساعات به اعتقاد آسترولوگ ها ( منجمین و طالع بین ها ) بسیار خوش یمن تعبیر می گردد و به همین دلیل بر روی سنگ ” عقیق زرد ” ( که البته استفاده از این نوع سنگ الزامی نیست ) طبق شرایط خاصی مانند خوردن شیرینی هنگام نوشتن دعا ، سوزاندن نوعی عود ویژه ، پوشیدن لباسی خاص با رنگی روشن و…. ، اشکالی خاص را که گویا دارای معنای ماورایی بخصوصی است ، بر روی سنگ عقیق زرد حک می کنند . و به افراد توصیه می شود که آن را به عنوان شیئ خوش یمن در تمام طول سال در انگشت دست راست شان ، همراه خود داشته باشند .
   این که این رسم درست است یا نه بحثی در موردش نمی کنیم ولی جالب اینجاست که من شخصا با افرادی برخورد کرده ام که ادعا کرده اند که به محض استفاده از این سنگ که دعای ” شرف الشمس ” روی آن حک شده ، زندگی شان از این رو به آن رو شده است !
   به هر حال برای آگاهی شما از ” شرف الشمس ” و زمان دقیق آن ،بخش هایی از کتاب را برای تان با ( دست کاری ! ) می آورم :
   توجه : خواندن ادامه ی این مطلب تنها برای ” اعضای ویژه ” این سایت امکان پذیر است . برای عضویت ویژه می توانید با رایانه ( نه گوشی یا تبلت و.. ) وارد صفحه ی اصلی سایت شوید و در بخش عضویت ویژه ثبت نام کنید .

   کاربر گرامی برای مشاهده محتوا باید وارد سایت شوید.

   شماره ی ( فقط پیامک ) پشتیبانی سایت : ۰۹۳۹۷۳۱۹۷۸۶

   Print Friendly
  • مطالب مرتبط