ضربه تراپی | Tapping

  سوال ۱ – در مورد موضوع اولین کارگاه مجازی ” پالایش ” درونی

  کتایون بناساز
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۳
  • سوال گارگاه مجازی ۱ : پالایش
   یکی از سوالاتی که در اولین کارگاه مجازی این سایت با نام ” پالایش درون “ ، از طرف خانمی از شمال کشور مان مطرح شد و چون به نظرم رسید که ممکن است برای خیلی های دیگر نیز مورد سوال باشد ، ضمن پاسخ گویی خصوصی به این دوست عزیز ، اجازه خواستم تا آن را بدون ذکر نام ایشان در اینجا مطرح کنم و پاسخ گویم .
   سوال :
   مدت هاست که نامزدم ترکم کرده است ولی من هنوز نتوانسته ام او را فراموش کنم و درونم را از این وابستگی پالایش کنم .
   پاسخ :
   دو خبر ، یکی خوب و دیگری بد ، برای آن دسته از عزیزانی که دچار این مشکل هستند ، دارم :
   خبر بد ! :
   خبر بد این که متاسفانه شما با یکی از دردناک ترین چالش های بشری در حال دست و پنجه نرم کردن هستید که گاه زندگی را بر بسیاری از انسان ها تیره و تار کرده است و اجازه نمی دهد تا به شکلی انسانی آن گونه که شایسته ی مقام انسانیت است زندگی کنند و شاد باشند و از زندگی شان بر روی کره ی زمین لذت ببرند .
   خبر خوب !
   خبر خوب این که شما تنها نیستید . اول خدا را دارید و سپس تکنیک های ” ضربه تراپی ” می توانند سریع تر و موثرتر از سایر روش های ” خودیاری ” ، شما را از بند این اسارت و وابستگی آزاد کند تا به آسودگی سریع دست یابید .
   اما به نظر من قبل از هر گونه اقدام برای خنثی سازی این احساسات و عواطف منفی تان ، لازم است یک ” تصمیم ” مهمی بگیرید . برای این که بفهمید تصمیم تان در این زمینه چیست ، صادقانه به این دو سوال پاسخ دهید :
   ۱ – آیا واقعا به مرحله ای رسیده اید که تصمیم گرفته اید درون خود را از این وابستگی عاطفی ، پالایش کنید ولی ” نمی توانید ” ؟
   یا
   ۲ – در عمیق ترین سطوح درون تان هنوز امیدوار و منتظرید تا به این رابطه باز گردید ؟

   مورد اول :
   اگر واقعا به آستانه ی تحمل خود رسیده اید و واقعا خواستار آزادی و آسودگی درونی تان هستید ، ” ضربه تراپی ” به طور موثر و گاه با سرعتی معجزه آسا می تواند به شما یاری دهد .
   مورد دوم :
   ولی اگر هنوز می خواهید و امیوارید که شاید این رابطه مجددا از سر گرفته شود و به رابطه بازگردید ، ” ضربه تراپی ” ( نه لااقل تا زمانی که بتوانید ارتعاشات خود را درجهت جذب مثبت ، بالاببرید ) ، کمک چندانی نمی تواند برای شما در این زمینه باشد .
   در مورد اول شما “می خواهید” ولی ” نمی توانید “ ، ولی در مورد دوم شما اساسا و در عمیق ترین سطوح ناخودآگاه خود ، ” نمی خواهید “ !
   پاسخ صادقانه به سوالات فوق بزرگترین و مهم ترین اقدام شما برای ” پالایش ” درونی تان در این زمینه است ومی توان گفت ۵۰% راه را با این تصمیم مهم ، پیموده اید الباقی نیز یک سری تمرینات و تکنیک های روتین و متداول است که به راحتی می توانید در همین سایت اصول اولیه اش را بیاموزید و به طور منظم و روزانه تمرین کنید و خیلی زود منتظر جواب دهی یعنی آسودگی پایدار خود باشید .
   منتظر خبرهای خوبی هستم از سوی شما دوستانی که این مطلب را می خوانید و درگیر این چالش زندگی تان هستید .
   بناساز
   توجه : هر گونه کپی برداری از این مطلب شرعا حرام ، و دارای پیگرد قانونی است .
   شماره ی پشتیبانی سایت ( فقط پیامک ) : ۰۹۳۹۷۳۱۹۷۸۶

   Print Friendly
  • مطالب مرتبط