ضربه تراپی | Tapping

  قانون جذب : به روش ضربه تراپی بخواهید تاسریع تر به شما داده شود !

  کتایون بناساز
  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
  •  

   law_of_attraction

   بخواهید تابه شما داده شود ….. به روش “ضربه تراپی ” بخواهید تا سریع تر به شما داده شود !
   جذب سریع خواسته ها با ” بی تی تی ” ( ضربه تراپی به روش بناساز)

   بخواهید تا به شما داده شود “ ، نام کتابی بی نظیر در زمینه ی ” قانون جذب ” است که نویسندگان آن ” استر و جری هیکز” هستند. که به اعتقاد من این افراد از معدود افرادی هستند که به واقع صلاحیت معرفی و آموزش این قانون را دارند .
   سال ها پیش هنگامی که طبق عادت ، در یکی از فروشگاه های ” شهر کتاب ” ، قفسه های کتاب را نگاه می کردم ، عنوان جالب این کتاب نظرم را به خود جلب کرد و به طور شهودی دانستم که باید آن را بخرم ! وقتی در خانه شروع به خواندن کتاب کردم ، آن را زمین نگذاشتم به جز شب ها در مواقع خوابیدن !
   با وجود این که پیش از خواندن کتاب کمی به ” قانون جذب ” مشکوک بودم و در اغلب موارد با دستورالعمل هایی که در کتاب های مختلف خوانده بودم ، موفق به جذب خواسته هایم نبودم ، ولی احساسی درونی به من می گفت که این کتاب و دستورالعمل های آن با بقیه متفاوت است .
   ناگفته نماند که عمل به تمارین این کتاب و دیگر کتاب هایی که توسط این نویسندگان به فارسی ترجمه شده بود ، موجب جذب بسیاری از خواسته هایم می شد ! خیلی برایم جالب بود مثل این می نمود که به غول ” چراغ جادو “ دست یافته ام ! به خصوص به چند خواسته ام که برایم ” آرزو” یی دست نایافتنی بودند ناباورانه دست یافتم ! و این طور شد که به گفته های این نویسندگان ارزشمند در زمینه ی ” قانون جذب ” باور آوردم . و دانستم که ” قانون جذب ” به واقع همانند هر قانون طبیعی دیگری ، در زندگی من و دیگران مشغول کار است !
   اما ….
   باز هم یک چیزی در این میان لنگ می زند ! به نظر می رسید که این قانون تحت کنترلم نبود و به میل خود عمل می کرد ، به نوعی برایم ماورای طبیعی و اسرار آمیز بود و سرکش و غیر قابل کنترل می نمود !
   تااین که بعدها ” ضربه تراپی “ را آموختم و ” بی تی تی ” ( ضربه تراپی به روش بناساز ) را طراحی کردم . از آموزش های اساتید معتبر جهانی که در این زمینه فعالیت می کردند ، دانستم ، ” قانون جذب ” با ضربه تراپی سریع تر و موثرتر عمل می کند . در این زمینه به مطالعه و پژوهش و هم جنین آزمایش و تجربه ، پرداختم و سرانجام با ادغام آموزهای دیگران با پژوهش ها و تجربیات خودم ، روشی را برای تمرین کردن ” قانون جذب ” طراحی کردم که به نظر می رسد کاربردی تر و سریع تر از روش های دیگر عمل می کند .
   البته هنوز هم مانند گذشته زمان و مکان اثر گذاری ” قانون جذب ” در کنترلم نیستند و هم چنین به تجربه دریافته ام از فردی به فردی دیگر متغیر هستند . ولی طی این سال ها آموختم چیزی را کنترل نکنم ، آن چه را که در زمینه ی ” قانون جذب ” جزء وظایف من هستند انجام دهم و بقیه را به دست او واگذار کنم تا هر طور که صلاح می داند ، در زمانی که مناسب است و با افرادی که نمی دانم کی و چگونه در این زمینه کمک خواهند کرد ، خواسته هایم را متجلی سازد .
   با وجود این که زمان و چگونگی آن را نمی دانم ، ولی این را می دانم که سرانجام به هر خواسته ای دست خواهم یافت و از همه مهم تر دانستم : “اصولا قانون جذب نیاز به تمرین خاصی ندارد و یک قانون طبیعت است که خود به خود در حال عمل کردن است تنها کافی است حالم مان خوب باشد و شکرگزار و رضایت مند از زندگی مان لذت ببریم . ”
   طی چند نوشتار آینده سعی می کنم تمام فوت و فن هایی را که از  پژوهش ها و مطالعاتم بدست آورده ام و بخصوص ” فوت کوزه گری”
   این کار را برایتان فاش کنم . تا به راحتی ” قوانین جذب ” را به نفع خود فعال کنید ( چرا که همین حلا هم قوانین جذب در زندگی تان مشغول کار است ولی شاید برضدتان باشد ! ) و سریع تر به اهداف و خواسته های تان جامه عمل بپوشانید .
   بناساز
   ادامه دارد ……
   توجه : گروهی در ” واتس آپ ” ، به منظور ارسال ویدیو های آموزشی و هم چنین کلاس  و جلسات آن لاین منظم برای تمرینات روزانه و پرسش و پاسخ و رفع اشکالات احتمالی ” اعضای ویژه ” این سایت ، تشکیل شده است که کلیه ی اعضای ویژه با ارسال شماره ی ” واتس آپ ” خود ، می توانند در آن عضوشوند و گام به گام در این راه راهنمایی شوند .
   شماره ( فقط پیامک ) پشتیبانی سایت : ۰۹۳۹۷۳۱۹۷۸۶

   Print Friendly
  • مطالب مرتبط