ضربه تراپی | Tapping

  مراحل ” عضویت ویژه ” در این سایت ( ضربه تراپی )

  • مراحل عضویت ویژه در این سایت ( ضربه تراپی )
   با توجه به تماس های مکرر کاربران محترم برای دانستن طریقه ی عضویت ویژه در این وبسایت ، نکات زیر را برای راحتی این عزیزان متذکر می شویم :
   ۱-کاربران گرامی هنگام ورود به وبسایت و کلیک بر روی مقالات تنها بخش مقدماتی مطلب برای شما نمایش داده می شود و برای مطالعه ی کامل مقالات باید مراحل عضویت ویژه را طی کنید .
   ۲- پیامی در انتهای بخش مقدماتی مطالب ، وجود دارد : ” کاربر گرامی برای مشاهده ی محتوا باید وارد سایت شوید . “ در این جمله روی کلمه ی سایت کلیک کنید . در واقع این کلمه لینکی است که شما را به صفحه ی عضویت در سایت که با های لایت قرمز در بالای صفحه درج شده است ، هدایت می کند .
   ۳- شناسه ( نام کاربری شما که در سایت نمایش داده می شود ) ، تایید رایانامه ( ایمیل ) و … همه ی موارد مزبور را تکمیل کنید و در انتها گزینه ی ” موافقت می کنم “ را تیک بزنید .
   ۴- سپس روی گزینه ی ” ثبت نام “ کلیک کنید .
   ۵- صفحه ی دیگری باز می شود که مربوط به خرید اکانت است که در این صفحه مبلغی درج شده است ( ۱۲ هزار تومان ) ، روی گزینه ی ” خرید اکانت “ کلیک کنید .
   ۵- پس از آن مستقیما به صفحه ی ” درگاه بانک “ جهت جهت واریز مبلغ ذکر شده ، هدایت می شوید .
   ۶- در این صفحه نیز شماره کارت و دیگر گزینه ها را تکمیل و گزینه ی پرداخت را کلیک کنید .
   ۷- سپس مجدد به سایت باز خواهید گشت در این مرحله صفحه ی مشخصات شناسه و دیگر موارد نمایش داده می شود و شما در این مرحله است که ” عضو ویژه ” ی این وبسایت هستید .
   ۸- در انتها زمانی که وارد صفحه ی اصلی سایت می شوید ، نام کاربری شما در قسمت بالای صفحه سمت چپ نمایش داده می شود و با کلیک بر روی مقالات قادر خواهید بود تمام مطالب را مشاهده و مطالعه کنید .
   مانا باشید.

   Print Friendly
  • مطالب مرتبط